Skladník s VZV

16.10.2019 SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 800
800€ + variabilná zložka
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Čomu sa budeš venovať?
*manipulácia s tovarom
*práca so skenerom
*zabezpečovanie správneho skladovania produktov
*príjem a výdaj tovaru
*udržiavanie poriadku v sklade a ostatné práce súvisiace so skladovaním a manipuláciou tovaru

Iné výhody:

*Výkonnostný bonus 230€
*Preplácanie nadčasov
*Možnosti nadobudnutia ročnej odmeny
*Príjemné pracovné prostredie
*Zabezpečený pitný režim (minerálka, káva, čaj)
*Pracuje sa na 2 zmeny: od 7:00 do 15:30 a od 9:30 do 18:00

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

*Prax v riadení VZV min. 1 rok (s oprávnením na vedenie VZV) poprípade ochota zaškolenia
*Odolnosť voči stresu a fyzická zdatnosť
*Precíznosť, tímovosť, ochota pracovať a dodržiavanie termínov
*Vyhovujúci zdravotný stav pre manipuláciu s bremenami
*Skúsenosti s prácou so skenerom sú výhodou