Skladník s VZV so zabezpečeným ubytovaním a dopravou ZADARMO!

14.10.2019 PROPLUSCO spol.s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Miesto práce: Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník, Vodič osobného vozidla, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€/mesiac brutto (4,45€/hod. + príplatky a bonusy)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáte stabilnú prácu s motivujúcim ohodnotením?
Máte záujem pracovať v skladoch úspešnej medzinárodnej spoločnosti?
Vyhovuje Vám práca na 3 zmeny?

Máme pre Vás skvelú ponuku práce v Galante.

Vašou náplňou práce bude:
- jednoduchá manuálna práca v skladových priestoroch s použitím technických zariadení VZV a skenera
- manipulácia s tovarom, výkladka a nákladka
- príjem, evidencia a skladovanie došlých materiálov
- príprava tovaru na expedíciu
- práca na 3 zmeny (ranná 06:00-14:00, poobedná 14:00-22:00, nočná 22:00-06:00)

Iné výhody:

- motivujúce odmeňovanie
- nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, nedele a nočné zmeny
- stravné lístky 3,83€ plne hradené zamestnávateľom
- motivačný príspevok 70€/mesiac
- EXTRA príplatok za prácu za nadčas 2-4 €/hodinu
- príspevok na ubytovanie alebo doprava ZDARMA na trase liniek:

  1. Linka PEZINOK-Viničné-Senec-Boldog ´A´-Reca-Veľký Grob-Pusté Úľany-Nový Dvor-Gáň
  2. Linka JELKA-Kráľova pri Senci-Jelka-Veľké Úľany-Sládkovičovo-Veľká Mača-Gáň
  3. Linka DUNAJSKÁ STREDA DS-Veľké Dvorníky-Jahodná-Tomášikovo-Vozokany-Mostová-Čierny Brod-Košúty-Gáň

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie

- spoľahlivosť, zručnosť a samostatnosť
- vysoká miera zodpovednosti
- výborné organizačné schopnosti
- trestná bezúhonnosť
- skúsenosti s prácou v sklade VÝHODOU
- platný preukaz na VZV