Vodič NZV v Senci

11.10.2019 P. A. Mamut, s. r. o.
Miesto práce: Logistické centrum v Senci
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Senec
Typ pracovnej ponuky: Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 1020 - 1350 EUR
4,20€/hod v čistom + príplatky+ nástupný bonus + stravné lístky
Termín nástupu do práce: od 7.10.2019 do 1.2.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný, vedľajší
Termín ukončenia výberového konania: 6.10.2019
Počet voľných miest: 30

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

zaskladňovanie a vyskladňovanie tovaru.
Pracovník vykonáva manuálnu prácu s použitím technických zariadení NZV
Pracovník pracuje aj so skenerom, pohybuje sa po skladových priestoroch samostatne.
Práca vhodná pre mužov aj ženy
Prax s obsluhou NZV nutná!

Iné výhody:

Poskytujeme ubytovanie
Týždenné zálohy do výšky 150€
V prípade, že nevlastníte preukaz, pomôžeme Vám s jeho vybavením
Výplata mesačne, vždy na čas
Stravné lístky

Informácie pre uchádzača:

Nástup ASAP
Pracujú sa 12 hodiné zmeny krátky/dlhý týždeň alebo 2 zmenná prevádzka - viac info telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Vodičský preukaz výhodou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Personálna agentúra pôsobiaca na celom slovensku

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

P. A. Mamut, s. r. o.
Špitálska 4
Nitra
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Vrábliková
Špitálska 4, Nitra, 94901, Slovenská republika
Tel: 0948690190