Elektromechanik

13.10.2019 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Elektromechanik
Ponúkaný plat (základná mzda): 569 - 898 EUR
nástupná mzda bez odbornej praxe: 569 € brutto, priemerná mzda s odbornou praxou: 898 € brutto
Termín nástupu do práce: od 1.10.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce:
- vykonávanie prác pri údržbe, obsluhe elektrických častí koľajových vozidiel, vozňov a elektrických častiach silnoprúdových technických zariadení
- vyhľadávanie a odstraňovanie závad
- vykonávanie prevádzkových vyšetrení a pravidelných prehliadok a opráv
- vykonávanie údržby, oživovanie a odskúšanie elektrických zariadení

Iné výhody:

- stabilná práca
- preplácanie nadčasov nad rámec zákonníka práce (60%)
- garantované navýšenie mzdy po zaškolení
- náhrada príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca nad rámec zákona
- rekondičné pobyty v rekreačných a kúpeľných zariadeniach
- zamestnanecké cestovné výhody v rámci SR aj v zahraničí pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

minimálny vek 19 rokov
elektrotechnické/technické/strojnícke zameranie výhodou
výborný zdravotný a psychický stav (podmienka)
čistý register trestov

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 31 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 650 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Naša pobočka na Slovensku poskytuje kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Povesť spoločnosti a jej dobré meno sú zaväzujúce: podnikanie v súlade s platnou legislatívou a aplikovanie firemnej filantropie v praxi je pre nás samozrejmosťou. Naším cieľom je poskytovať Vám komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov a flexibilne riešiť Vaše potreby. Kvalita našich služieb je garantovaná certifikátom ISO 9002.

ADECCO na Slovensku má široký rozsah pôsobenia, špecializuje sa na nasledujúce sektory: logistika, call centrum, FMCG, automobilový a strojárenský sektor, ADECCO zdravotníctvo a veda, predaj, marketing, IT. ADECCO hľadá svojim kandidátom uplatnenie šité na mieru.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnanie na dobu určitú

Kontaktné údaje:

Juliana Zaťková
Einsteinova 19, Bratislava, 85101, Slovenská republika
Tel: +421 903 591 462