custom-banner

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Bratislava + Nové Zámky
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    820 - 870 EUR
    nástupná mzda 599 € brutto + prémie, odmeny, príplatky (priemerná mzda 820-870 €)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.10.2019

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblasti osobnej železničnej dopravy na Slovensku obsadzujeme pozíciu Vlakvedúci.

Vašou náplňou práce bude:
- sprevádzanie vlakov osobnej dopravy
- zabezpečovanie prepravy cestujúcich podľa predpisov a stanoveného cestovného poriadku
- kontrola cestovných dokladov a dohliadanie pri nástupe/výstupe cestujúcich
- zaistenie bezpečnosti cestujúcich
- informovanie dispečingu o vzniknutých odchýlkach

Benefity a ďalšie výhody:

- stabilná práca
- odborné zaškolenie hneď po nástupe (3 týždňový kurz)
- finančné príspevky (pri narodení dieťaťa, jubileu, náročnej životnej situácii)
- preplácanie nadčasov nad rámec zákonníka práce (60%)
- garantované navýšenie mzdy po zaškolení
- náhrada príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca nad rámec zákona
- rekondičné pobyty v rekreačných a kúpeľných zariadeniach
- zamestnanecké cestovné výhody v rámci SR aj v zahraničí pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Všeobecne požadované znalosti:

úplne stredné odborné vzdelanie ukončené maturitnou skúškou
čistý register trestov
anglický jazyk - základy
100% zdravotný aj psychický stav
ochota pracovať aj na nočné zmeny

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou