Hľadáme šikovných a zručných operátorov strojov do výrobného závodu v Seredi

04.07.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Permanent placement department Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Sereď
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 1000 EUR
od 5,05 €/h. brutto, priemerná mzda 1000 brutto + bonusy
Termín nástupu do práce: od 1.10.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta pôsobiaceho v potravinárskom priemysle obsadzujeme pozíciu operátora výroby - nastavovača strojových zariadení.

JE TO FYZICKY NENÁROČNÁ PRÁCA V ČISTOM A "VOŇAVOM" PROSTREDÍ VHODNÁ PRE MUŽOV AJ ŽENY.

Náplň práce:
- obsluhovať automatizované strojové zariadenie podľa druhu výrobku
- kontrolovať kvalitu daných výrobkov
- vykonávať kontrolu nad stavom zariadenia
- starať sa o drobnú údržbu strojových zariadení
- práca v trojzmennej prevádzke

Iné výhody:

- zamestnanie priamo do kmeňového stavu
- dochádzkový bonus
- výkonnostný bonus do výšky 14 % základnej mzdy
- 13.plat (v závislosti od výsledkov spoločnosti - až do výšky 50 % zo základnej mzdy)
- príspevok na dopravu
- odmeny pri jubileách
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- teambuildingy
- stravovanie v jedálni

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

skúsenosti s obsluhou stroja
technické vzdelanie VÝHODOU
ochota pracovať na tri zmeny
technická zručnosť
nefajčiar