Hľadáme vodiča VZV do Lozorna. Zabezpečená doprava i ubytovanie!

10.10.2019 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: Lozorno
Malacky
Typ pracovnej ponuky: Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 903 - 903 EUR
903,- € + mesačné odmeny (10% zo mzdy) + trieda + všetky zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: od 1.10.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta, ktorý je výrobcom plastových komponentov pre automobilový priemysel obsadzujeme pozíciu Vodič VZV.

Náplňou práce bude:
- vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru
- zásobovanie montážnych liniek materiálom
- vykonávanie základnej údržby zvereného vozidla
- práca na 2/3 zmeny

Iné výhody:

- práca v stabilnej firme
- 5 dní dovolenky navyše
- zimný a letný bonus (13, 14 plat - vyplácaný podľa hodnotiacich kriterií spoločnosti)
- dochádzkový bonus
- hodinový príplatok za Triedu ( A,B,C,D,E)
- príplatky nad rámec zákona za prácu v poobednej a v nočnej zmene
- príplatky za špeciálne činnosti
- možnosť práce nadčas
- poskytnutie ubytovania
- čisté a príjemné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

skúsenosti s riadením vzV
platný preukaz na VZV (v prípade potreby obnovíme platnosť preukazu)
flexibilita
zručnosť
ochota pracovať na 2/3 zmeny

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 31 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 650 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Naša pobočka na Slovensku poskytuje kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Povesť spoločnosti a jej dobré meno sú zaväzujúce: podnikanie v súlade s platnou legislatívou a aplikovanie firemnej filantropie v praxi je pre nás samozrejmosťou. Naším cieľom je poskytovať Vám komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov a flexibilne riešiť Vaše potreby. Kvalita našich služieb je garantovaná certifikátom ISO 9002.

ADECCO na Slovensku má široký rozsah pôsobenia, špecializuje sa na nasledujúce sektory: logistika, call centrum, FMCG, automobilový a strojárenský sektor, ADECCO zdravotníctvo a veda, predaj, marketing, IT. ADECCO hľadá svojim kandidátom uplatnenie šité na mieru.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnanie na dobu určitú

Kontaktné údaje:

Juliana Zaťková
Einsteinova 19, Bratislava, 85101, Slovenská republika
Tel: +421 903 591 462