Hľadáme skúsených údržbárov/mechanikov. Zabezpečené ubytovanie!

29.06.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Permanent placement department Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Lozorno
Malacky
Typ pracovnej ponuky: Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 1000 EUR
od 1000 € + 10% prémie
Termín nástupu do práce: od 1.10.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta, ktorý sa zaoberá výrobou plastových komponentov do automobilového priemyslu hľadáme skúsených a šikovných údržbárov/mechanikov.

Náplň práce:
- vykonávanie mechanickej údržby (pneumatika, hydraulika)
- vykonávanie preventívnej údržby
- evidencia o poruchách, opravách a prevádzkových stavoch strojov a zariadení
- vykonávanie pravidelných servisných prehliadok mechanických častí strojov podľa pokynov nadriadeného a podľa plánu
- práca na 4 zmennú prevádzku (8 h. denne)

Iné výhody:

ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
skúsenosti s mechanickou údržbou
prax vo výrobnom prostredí VÝHODOU
technické myslenie, ovládanie princípov pneumatiky, hydrauliky
flexibilita

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

flexibilita