Technológ v automobilovej spoločnosti - zamestnanie priamo do kmeňa firmy!

15.10.2019 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Lozorno
Malacky
Typ pracovnej ponuky: Nástrojár, Technológ
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 1000 EUR
od 1000 € brutto v závislosti od skúseností + 10% prémie
Termín nástupu do práce: od 1.10.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta, ktorý sa zaoberá výrobou plastových komponentov do automobilového priemyslu, hľadáme šikovných a skúsených technológov.

Náplň práce:
- neustále zlepšuje výrobné procesy, spolupracuje s ostatnými oddeleniami na vývoji a optimalizácii výrobných procesov, zavádza zmeny na základe vypracovaných analýz,
− podpora výrobného personálu z hľadiska odstraňovania príčin zmätkovitosti počas výroby,
− pravidelná kontrola všetkých dôležitých strojných parametrov, vytváranie parametrových,
lístkov a inej potrebnej dokumentácie v súlade s normou ISO/TS 16949:2002
− pravidelné merania a vyhodnocovanie produktových charakteristík materiálov vstupujúcich do procesu,
− vyvíjanie stálej snahy o zlepšenie výrobných procesov z hľadiska zlepšenia procesných parametrov výrobných strojov,
− riešenie a objasňovanie technických otázok zo strany vlastného týmu a oddelenia výroby,
− podpora procesných inžinierov pri riešení reklamácií.
− vykonáva podľa potreby i ďalšie práce podľa pokynov nadriadených v rámci druhu práce dohodnutého v pracovnej zmluve
- práca na 2/3 zmeny

Iné výhody:

- ubytovanie počas skúšobnej doby (3 mesiace) zabezpečené
- 5 dní dovolenky navyše
- zimný a letný bonus (13, 14 plat - vyplácaný podľa hodnotiacich kritérií spoločnosti)
- dochádzkový bonus
- príplatky nad rámec zákona za prácu v poobednej a v nočnej zmene
- príplatky za špeciálne činnosti
- možnosť práce nadčas
- poskytnutie ubytovania
- čisté a príjemné prostredie
- zamestnanie priamo do kmeňa firmy
- doprava zabezpečená zo Záhoria a Bratislavy

Informácie pre uchádzača:

nástup možný po dohode

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

skúsenosť na podobnej pozícií
flexibilita
ochota pracovať na zmeny
technická zručnosť