Upratovanie predajne s oblečením - Žilina

18.09.2019 C Clean Services s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nákupné centrum - DUBEŇ
Žilinský kraj; okres Žilina; Žilina
Typ pracovnej ponuky: Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda): 13 EUR/hod.
13€ netto / deň
Termín nástupu do práce: od 20.9.2019
Druh pracovného pomeru: brigáda
Termín ukončenia výberového konania: 30.9.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame pracovné miesto na upratovanie predajne s oblečením v Žiline. Jedná sa o nákupné centrum DUBEŇ.
Ide o ranné upratovanie 5x do týždňa, od 7:00 - 10:00 hod.(pred otvorením predajne).

Náplň práce - zametanie, vysávanie, utieranie prachu, vynášanie smetí..

V prípade záujmu a ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na č.0903911377 alebo mailom - email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno

pracovitosť, zodpovednosť, samostatnosť,