Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Nitra
94901

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; IT konzultant
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1200 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
16. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
8. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
Coordinate communications between suppliers, OEM, and business stakeholders for their service function
 Stakeholder management, share regular updates and assist in preparing operational reports
 Support & configuration of shop floor devices (e.g. Printers, scanners, HMI, Andon Boards etc.)
 Triaging of issues and timely resolution with cross functional teams for timely resolution
 Follow service management processes (e.g. Incident, Change, Capacity, Problem etc.)
 Maintain and manage spares inventory, hot swaps, conduct system health-checks and monitoring, preventative maintenance activities
 Maintaining agreed SLA levels and assuring Quality of delivery at all times
 Adhere to shift rotation plan and Operating model

This role will be responsibilities for L1 Support activities as mentioned below:
 Support & configuration of barcode scanners (ex. Datalogic, Motorola, Honeywell hand held, Intermec etc.)
 Support & configuration of barcode printers for Shop Floor and Office (ex. Zebra, Printronix, Intermec etc.)
 Support & configuration of any printer (non barcode) on shop floor and in office like HP

 Support & configuration of smart devices such as MX2 / Motion and Dell Tablets for work-stations.
 Support & Configuration of PC's (Critical Shop Floor and Office)
 Co-ordination with towers team (AM (MES, SAP), NW, DCH, EUS) for End user related activities.
 Support and Configuration of line side devices, MRTs, Dell Tablets/Touch Pads etc.
 Knowledge on Manufacturing Shop Floor Devices like Printers, Scanners, MRTs etc

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 22:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • informačná gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • rozhodovanie

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

 Basic computer hardware knowledge
 Should be able to check / monitor server status and system health
 Basic software applications knowledge
 Should be able to logon to plant floor applications, check log files, handle monitoring tools etc.
 Basic knowledge of Windows Server
 Analytical, reasoning and basic troubleshooting skills

 Excellent communication skills
 Supportive team worker
 Proactive and self-driven

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Tata Consultancy Services Limited - organizačná zložka
Suché mýto 1
81103 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko