Pracovník cestnej údržby

28.08.2019 Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Trenčín
Trenčín
Na Vinohrady 1022
91105

Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- od 800 EUR + príplatky v zmysle Zákonníka práce a Kolektívnej zmluvy
- práca v stabilnej a dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti,
- ďalší stravný lístok pri 11,5 hodinovej pracovnej zmene,
- benefity podľa Kolektívnej zmluvy,
- príspevok vo výške ročnej diaľničnej známky,
- príspevok do III. piliera (Doplnkové dôchodkové sporenie,)
- stravné lístky poskytované aj počas čerpania dovolenky,
- plus 5 dní dovolenky navyše oproti ZP.
- možnosť využívať vlastné rekreačne zariadenie,
- možnosť odborného vzdelávania.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
800 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
17. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
17. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaDoprava

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:30. 9. 2019Informácie pre záujemcu:V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš životopis.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Náplň (druh) práce
Na naše Stredisko správy a údržby diaľnic do Trenčína hľadáme zodpovedných a pracovitých kolegov, ktorí budú zodpovední za:

- výkon letnej a zimnej údržby na spravovaných úsekoch a zariadeniach cestnej infraštruktúry
- vedenie a bežnú údržbu špeciálnych motorových vozidiel, mechanizácie a techniky (sypač, snehová fréza, UNIMOG, UDS,...)
- odstraňovanie následkov dopravných nehôd a iných škôd
- údržbárske a remeselnícke práce (kosenie, zber nečistôt,...)
- pomocné stavebné a nestavebné práce pri údržbe a opravách cestného a obslužného majetku v zmysle kvalifikačných predpokladov.

Pracovný čas:
- Priemerný pracovný čas 37,5 hodín /týždeň
- Nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas na všetky dni v týždni vrátane víkendov a sviatkov
- Práca na 11,5 hodinové zmeny

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
nepretržitý pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
  • Skupina C + E

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť

Osobnostné predpoklady
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Dúbravská cesta 14
84104 Bratislava-Karlova Ves
Slovensko
Tel: +421911 091 765