Projektový manažér lakovne

21.10.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trenčiansky kraj
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Manažment kvality, Vrcholový manažment; Inžinier kvality, Lakýrnik, lakovač, Projektový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400 EUR
od 1600 btto/mes. + odmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zodpovednosť za vedenie pridelených projektov
- vedenie projektového tímu
- dodržiavanie časového plánu projektu
- spolupráca s inžiniermi vývoja výrobku
- spolupráca na určení nápravných opatrení
- jedná a spolupracuje so zákazníkmi ohľadom vedenia projektov
- spracováva technickú dokumentáciu
- organizuje pravidelné stretnutia projektových tímov

Iné výhody:

- 13-ty a 14-ty plat
- flexibilná pracovná doba
- možnosť jazykového vzdelávania
- množstvo zamestnaneckých benefitov (športové aktivity, masáže, kozmetika, rekreácia a pod.)
- bohatý sociálny program
- stravovanie priamo v priestoroch spoločnosti
- firemné akcie pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vyššie odborné vzdelanie
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (expert - C2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word

- VŠ/SŠ technického alebo ekonomického smeru
- aktívna znalosť AJ - pokročilá komunikácia (NJ výhodou)
- výborné organizačné a komunikačné schopnosti
- prax v oblasti automotive Tier1, Tier 2 min. 3 roky
- skúsenosti s validáciou farieb v oblasti OEM
- MS Office, SAP