STAVBYVEDÚCI pre dopravné a inžinierske stavby

18.10.2019 Swietelsky-Slovakia spol. s r.o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Trnavská cesta 57
82104

Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo; Stavbyvedúci
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Ponúkaný plat (brutto): 1 100€/mesiac + osobné ohodnotenie do 40% zo zákl. platu. Zaujímavá, samostatná a zodpovedná práca v medzinárodnom koncerne, služobné auto, služobný telefón, služobný notebook, diéty
Miesto práce: Bratislavský, Trnavský, Nitriansky kraj

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1100 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
17. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
17. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Stavebníctvo

Náplň (druh) práce
Zabezpečuje, koordinuje, organizuje a riadi stavebné práce podľa harmonogramu stavby a v súlade s PD. Vykonáva prevádzkovú ekonomiku na stavbe - kalkulácia, fakturácia a priebežné sledovanie ekonomických výsledkov stavby. Komunikuje s investorom, technickým dozorom investora, s projektantom, úradmi, dodávateľmi.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore staviteľstvo
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Ďalšie požiadavky:

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky obsadzovaného miesta.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Swietelsky-Slovakia spol. s r.o.
Mokráň záhon 4
82104 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Tel: +421245643404