Vodič nákladného auta nad 3,5t

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme vodičov do Trnavy na kratšie vzdialenosti - každý večer ste späť v Trnave a víkendy voľné!
  • Vedenie prideleného motorového vozidla v rámci Slovenskej republiky
  • Nakládka a vykládka
  • Starostlivosť o pridelené vozidlo a jeho denná revízia
Benefity a ďalšie výhody:
  • Základná mzda 5€ brutto/hodina, mzda sa však bude po skúšobnej dobe zvyšovať (priemerná mzda 1200€ btt)
  • Výkonnostná odmena do výšky 25%
  • V prípade chýbajúcich školení (ADR, VP sk. E a pdobne) možnosť dorobiť si ich po nástupe
  • V prípade bydliska mimo TT hradené ubytovanie, príspevok na cestovanie a diéty
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Minimálne vzdelanie na úrovni SOU
  • Vodičský preukaz skupiny B a C nevyhnutnou podmienkou, (E výhodou)
  • Dobrý zdravotný stav
  • Spoľahlivosť, samostatnosť