Pracovník na dopravno-špedičnom oddelení - disponent medzinárodnej dopravy

12.11.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Poprad
okres Kežmarok, okres Poprad, okres Spišská Nová Ves
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Dispečer, Disponent, Špeditér, prepravca
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
700€ nástupná mzda, 850€ mzda po skúšobnej dobe + provízie od 300€ mesačne
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vyštudovali ste dopravnú školu a chceli by ste sa v tejto oblasti pohybovať aj naďalej?
Hľadáme pre nášho klienta pracovníka na pozíciu Disponent medzinárodnej dopravy, ktorého pracovná náplň pozostáva zo:

- plánovanie dopravy
- komunikácia so zákazníkmi a dopravcami
- kontrola a sledovanie priebehu prepravy
- riešenie prípadných reklamácií
- práca v internom systéme
- vytváranie reportov

Iné výhody:

provízie od výšky 300€ mesačne

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

znalosť logistických systémov, logistických tokov výhodou
predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii (dispečer, disponent, špeditér) výhodou
znalosť dorozumieť sa anglickom jazyku
znalosť nemeckého jazyka výhodou