Praktický lekár pre dospelých

25.09.2019 OK AMBULANCIA, a. s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Žilinský kraj; okres Žilina; Žilina
Typ pracovnej ponuky: Lekár
Ponúkaný plat (základná mzda): 2200 - 3500 EUR
Mzda brutto od 2200 -3500 € podľa kvalifikácie.
Termín nástupu do práce: od 1.12.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný, polovičný úväzok
Termín ukončenia výberového konania: 31.12.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v ambulancii všeobecného praktického lekára pre dospelých. Diagnostika akútnych a chronických ochorení v odbore všeobecné lekárstvo s následnou terapiou a odporučením ďalšieho diagnostického a terapeutického postupu. Indikovanie odberov biologického materiálu na laboratórne vyšetrenia, očkovanie pacientov. Preventívne prehliadky podľa zákona a preventívne prehliadky v súvislosti so zamestnaním.

Iné výhody:

Ordinačná doba 6 hod / denne. Možnosť odborného rastu a vzdelávania. Príjemné a čisté pracovné prostredie. Dvojzmenný pracovný režim ( 1 změna od 7:00 do 13:00 hod, 2 změna 13:00 do 19:00 hod.). 25 dní dovolenky, mobilný telefón, denná prevádzka, bez služieb, bez sobôt a nedieľ,

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vhodné pre absolventov: Nie

Príjemné vystupovanie a proklientský prístup, pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť, znalost práce na PC (medicínsky software, email, internet).
Prijmeme aj lekárov na predatestačnú rezidentskú prax.