Montážnik/čka, bezplatná doprava, nástup možný ihneď!

19.10.2019 Manuvia a.s.

Miesto práce: Trnavský kraj; okres Trnava; Hlohovec, Komárno, Piešťany, Sereď
Typ pracovnej ponuky: Balič, Kontrolór, Montážnik, montér, Pomocný pracovník, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 735 - 1000 EUR
735€ + výkonnostný bonus 110,25€ + dochádzkový bonus + príplatky + bezplatná doprava/bezplatné ubytovanie
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• montáž dielov, obsluha montážnej linky
• kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
• dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality
Výkon práce : Voderady

Iné výhody:

- zabezpečená bezplatná autobusová doprava zo smeru Komárno, Vozokany, Piešťany, Hlohovec, Jelka, Smolenice, Sereď, Galanta, Trnava
- dlhodobá práca na TPP
- možnosť bezplatného ubytovania
- možnosť čerpania záloh

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke