Zdravotná sestra, Zdravotnícky asistent

23.10.2019 GPN s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Partizánska 27, 811 03 Bratislava
Bratislavský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Zdravotná sestra, Zdravotný asistent
Ponúkaný plat (základná mzda): 1015 EUR
základný plat - 1015 €
fixné príplatky - 194 €
13. a 14. plat
celkový plat v rozmedzí 1209 € - 1350 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zdravotná sestra na zmeny do Gynekologicko-pôrodníckej nemocnice

Iné výhody:

- jednorazový náborový príspevok (500,- Eur)
- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
- polročné a ročné odmeny
- príjemné pracovné prostredie - zrekonštruované priestory
- stravovanie v našej závodnej jedálni za výhodnú cenu 1,2 €
- nadštandardná zdravotná starostlivosť v našom zariadení zdarma

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno