Zdravotná sestra - inštrumentárka

17.09.2019 GPN s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Partizánska 27, 811 03 Bratislava
Bratislavský kraj; okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): 1015 EUR
základný plat 1015
fixné príplatky 194
13. a 14. plat
celkovy plat v rozmedzi 1209- 1350
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zdravotná sestra na operačnej sále - inštrumentárka

Iné výhody:

- jednorazový náborový príspevok (500,- Eur)
- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
- polročné a ročné odmeny
- príjemné pracovné prostredie - zrekonštruované priestory
- stravovanie v našej závodnej jedálni za výhodnú cenu 1,1 €
- nadštandardná zdravotná starostlivosť v našom zariadení zdarma

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno