Vedúci pracovnej skupiny - parťák

11.10.2019 CassCo Building s.r.o.
Miesto práce: Východné Slovensko
Košický kraj, Prešovský kraj; okres Košice, okres Michalovce, okres Prešov, okres Sobrance, okres Trebišov, okres Vranov nad Topľou; Košice, Prešov
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, Vedúci výroby, Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 1800 EUR
Prehodnotenie mzdy po skúšobnej dobe.
Termín nástupu do práce: od 30.9.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 11.10.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Riadenie pracovnej skupiny 6 - 20 pracovníkov (komplexné riadenie montérskych a zváračských kapacít, vlastných ako aj subdodávky).
Jedná sa o výstavbu, údržbu, opravu oceľových konštrukcií a technológií - ide hlavne o vysoko teplotné pece, rôzne ohrievače vzduchu a komponenty s tým súvisiace.
Aktívna účasť v tendrovej fáze pre vypracovanie plánu a spôsobu opravy.
Aktívna účasť pri plánovaní a tvorbe interných montérskych/zváračských kapacít po stránke personálnej, vybavenia, postupov a smerníc.
V rámci pozície možné vycestovanie na zákazky v rámci Slovenska a do štátov Európskej únie.

Iné výhody:

Možnosť ubytovania v Košiciach - hradené zamestnávateľom.
Ďalšie benefity a bonusy budú upresnené na 2.kole pohovorov

Požadované sú vedomosti o ťažkých mechanizmoch v súvislosti s požiadavkou na technické zabezpečenie stavby (jedná sa o zdvíhacie zariadenia ako sú žeriavy, potrebné vedieť posúdiť aké typy žeriavov sú vhodné pre jednotlivé projekty).
Schopnosti a skúsenosti s riadením 3 - 5 projektov väčšieho rozsahu pri dodávke a inštalácii oceľových konštrukcií, potrubí a tlakových nádob/agregátov v ťažkom priemysle ako je hutnícky, energetický, chemický priemysel a priemysel výroby stavebných strojov, petrochemický a potravinársky priemysel atď.
Schopnosť analyzovať dopyt na dodávku technologických celkov a ich realizáciu po stránke uskutočniteľnosti, nie po stránke detailnej normotvorby pre jednotlivé úkony.
Spoluúčasť na príprave vhodného postupu opravy a odhadovanej náročnosti projektu, čo do odhadovanej úrovne nasadených kapacít a časového trvania realizácie technologických celkov / oceľových konštrukcií. Detailná normotvorba nie v náplni práce.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Prvoradým cieľom spoločnosti CassCo building s.r.o. je kvalitne a na profesionálnej úrovni poskytovať služby v oblasti ľudských zdrojov rovnako pre zamestnávateľov, ako i pre záujemcov o zamestnanie. V súčasnom konkurenčnom prostredí sa stáva kvalita zamestnancov jedným z kľúčových predpokladov úspechu výrobných i nevýrobných podnikov a práve preto sa našim klientom snažíme poskytnúť flexibilitu, kvalitu a, samozrejme, zníženie nákladov pri zabezpečovaní pracovnej sily tak, aby sa mohli plne sústrediť na dôležitejšie činnosti svojho podnikania a jeho budúcnosť.

Oblasť pôsobenia:

Výstavba obytných a neobytných budov i. n.

Adresa:

CassCo Building s.r.o.
Mlynská 27
Košice
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Zuzana Szabadosová
Mlynská 27, Košice, 04001, Slovenská republika
Tel: 0944900004