Vedúci stravovacej prevádzky

07.12.2019 Centrum sociálnych služieb Slniečko

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Čadca
Oščadnica
Oščadnica 1464
02301

okres Čadca
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Vedúci prevádzky
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

stravovanie, doplnkové dôchodkové poistenie, rekreačný poukaz

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
16. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
3. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov:

Náplň (druh) práce
koordinovanie a organizovanie stravovacej jednotky s plnouhmotnou zodpovednosťou, starostlivosť o zamestnancov v stravovacej jednotke a starostlivosť o technickú úroveň zariadení

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

študíjny odbor - okruh stravovania alebo asistent výživy