Tajomník / Tajomníčka fakulty

05.10.2019 Trnavská univerzita v Trnave

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Trnava
Trnava
Hornopotočná 23
91843

Typ pracovnej ponuky: Vzdelávanie a školstvo; Zamestnanec verejnej správy
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: 1. 11. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Dovolenka 5 dní nad rámec ustanovení Zákonníka práce.
Príspevok zamestnávateľa na dôchodkové sporenie.
Príspevky so sociálneho fondu.
Zaujímavá a perspektívna práca v stabilnej organizácii s možnosťou sebarealizácie.
Stabilná pracovná doba.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
1. 11. 2019

Dátum pridania ponuky:
16. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:K žiadosti o účasť na výberovom konaní treba doložiť: štruktúrovaný životopis, kópie dokladov o vzdelaní, výpis z registra trestov nie starší ako tri mesiace, súhlas so spracúvaním osobných údajov (formulár na stiahnutie nájdete na web stránke: https://www.truni.sk/ochrana-osobnych-udajov).
Prihlášky do výberového konania spolu s požadovanými dokladmi zašlite v písomnej forme najneskôr do 07.10.2019 na adresu:

Trnavská univerzita v Trnave
Filozofická fakulta
Personálne oddelenie
918 43 Trnava

Náplň (druh) práce
Zabezpečovanie hospodárskeho a správneho chodu fakulty.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:30
do 15:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Ekonomické vedy

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • rozhodovanie
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Windows - pokročilá
  • SAP - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Ovládanie príslušnej legislatívy: zákon o vysokých školách, zákonník práce, zákon o rozpočtových pravidlách.
Aktívne využívanie anglického jazyka, druhý jazyk je výhodou.
Ovládanie informačného systému SAP je výhodou.
Ovládanie práce s PC.
Schopnosť analytického myslenia, otvorenosť k samo vzdelávaniu.
Manažérske skúsenosti a skúsenosti s riadením pracovného kolektívu.
Odborná prax min. 3 roky.
Bezúhonnosť.

Osobnostné predpoklady
  • asertivita
  • cieľavedomosť
  • analytické myslenie