Technický nákupca

28.08.2019 Brueckner Slovakia, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Topoľčany
Topoľčany
Priemyselná ulica 4873
95501

Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Obchod, Strojárstvo, technika a rozvoj; Nákupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- jednozmenná pracovná doba
- perspektívne zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- dobré finančné ohodnotenie
- možnosť profesionálneho rastu a sebarealizácie
- pravidelné prehodnocovanie mzdového ohodnotenia
- sociálny program (vstupenky na kultúrne podujatia, voľné vstupy do
fitnescentra)

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1200 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
16. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
- Znalosť stavu výrobných technológií a rámcových podmienok na jednotlivých dodávateľských trhoch v okolitých krajinách,
- spolupráca pri realizácii nákupu v SR a v zahraničí,
- zapájanie dodávateľov do vývoja nových produktov a do procesov dosiahnutia kvality výrobku,
- posúdenie dodávateľov a ich vyhodnotenie,
- vybavovanie reklamácií,
- realizácia opatrení na zredukovanie nákladov,
- sledovanie termínov dodávateľov a kvality dodávok v spolupráci s oddelením QS.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Vyššie odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • technická gramotnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • fyzická zdatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • SAP - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- ukončené strojárske vzdelanie ( VŠ strojárskeho zamerania, min. úplné SŠ strojárskeho smeru )
- technik s praktickými, odbornými znalosťami
- min. 2 roky praxe v odbore
- veľmi dobré znalosti nemeckého alebo anglického jazyka
- znalosti MS Office
- znalosť SAP výhodou
- znalosť výrobných technológií
- základné znalosti v oblasti obchodného a zmluvného práva
- schopnosť samostatnej práce
- ochota cestovať v rámci SK a zahraničia
- flexibilita, komunikatívnosť, schopnosť pracovať v tíme

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • komunikatívnosť
  • technický talent

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Brueckner Slovakia, s.r.o.
95501 Topoľčany
Slovensko
Tel: +421383245505