Marketingový manažér v strojárskej oblasti

29.08.2019 HENNLICH s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Rača
Račianska 188
83153

Typ pracovnej ponuky: Obchod, Strojárstvo, technika a rozvoj; Finančný manažér, Marketingový manažér, Marketingový pracovník, Obchodný manažér, Strojník
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- motivujúce finančné ohodnotenie, nástupný plat 800-1000€ podľa znalostí a skúseností
- po dohode s vedúcim možnosť homeofficu
- stabilita prosperujúcej spoločnosti
- perspektívne zamestnanie s možnosťou sebarealizácie a profesijného rastu
- príjemné pracovné zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti
- priateľský kolektív

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
800 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
16. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)Obchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
Jedná sa o kreatívnu pozíciu, kde sa môžete realizovať a kde Vám dáme priestor pre Vašu fantáziu, nápady a aktivity.
- Formulovanie marketingovej stratégie v spolupráci s produktovým tímom
- Vypracovanie ročného marketingového plánu
- Príprava a vyhodnocovanie marketingových kampaní /v spolupráci s celým produktovým tímom/
- Spravovanie firemných sociálnych sietí, spolupráca s HR oddelením
- Príprava firemných výstav aj mimo sídla spoločnosti, potrebné cestovanie
- Tvorba a úprava obsahu webovej stránky zverených produktov
- Online marketing / PPC - Google AdWords, optimalizácie SEO - Google Analytics, newsletre - Mailchimp /
- Koordinácia aktivít pri tvorbe letákov, katalógov a iných propagačných materiálov

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore ekonomika a riadenie podniku - manažment a marketing
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore ekonomika a manažment podniku-obchod a marketing
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore masmediálne štúdiá - marketingová komunikácia a reklama
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore masmediálne štúdiá - mediálna a marketingová komunikácia

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • vedenie ľudí
  • tímová práca
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

kreativita, flexibilita, spoľahlivosť, precíznosť, tímový hráč

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť
  • precíznosť (presnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

HENNLICH s. r. o.
Na Bystričku 16
03601 Martin
Slovensko
Tel: +421903968455