Asistent/ka projekt. manažéra a asistent. hl. fin. manažérky

05.10.2019 Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Nevädzova 5
82101

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Obchod; Asistent, Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1200 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
13. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkomŠtátna správaSociálne služby

Náplň (druh) práce
• Samostatné vykonávanie administratívnej a odbornej podpory projektu, t.j. rôznorodých odborných i pomocných prác, alebo ucelených prác,
• Spracovávanie agendy v rámci riadenia projektu / finančného riadenia projektu,
• Zabezpečuje spracovanie podkladov pre implementáciu projektu v súlade s časovým harmonogramom a rozpočtom projektu (pre personalistiku, evidenciu dochádzky),
• Zabezpečenie spracovania prieskumov trhu pre projekt,
• Vykonávanie administratívnej agendy (napr. evidencia podkladov k spracovaniu cestovných príkazov),
• Evidencia dokumentácie v súlade s registratúrnym poriadkom organizácie,
• Spracovanie a evidencia došlej a odoslanej pošty,
• Príprava a organizácia pracovných stretnutí projektu (pracovné porady, poradné pracovné skupiny, riadiace výbory, a pod.),
• Vykonávanie úloh na základe pokynov priameho nadriadeného zamestnanca v projekte.

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Kvalifikačné predpoklady na pozíciu:
• ukončené VŠ vzdelanie prvého stupňa, alebo
• ukončené SŠ vzdelanie s maturitou ekonomického zamerania a minimálne jeden rok praxe, alebo
• ukončené SŠ vzdelanie s maturitou iného ako ekonomického zamerania a minimálne jeden rok praxe

Počítačové znalosti - používateľ:
- pokročilý používateľ internetu a balíka MS Office

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- organizačné schopnosti, samostatnosť, flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, asertivita, schopnosť pracovať v tíme,
- vodičský preukaz sk. B

Informácie o výberovom konaní:
Uchádzači / uchádzačky pošlú do 24/09/2019 v slovenskom jazyku Žiadosť o prijatie do zamestnania (ďalej len „Žiadosť“). Povinnými prílohami Žiadosti sú:

1. Motivačný list,
2. Podpísaný profesijný životopis vo forme Europass alebo ekvivalent v slovenskom jazyku (údaje o priebehu zamestnaní musia byť uvedené vo formáte minimálne od: MM/RRRR do MM/RRRR ),
3. Kópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní.

Úspešný uchádzač/ úspešná uchádzačka predloží potvrdenie o relevantnej praxi vo forme potvrdenia od predchádzajúceho zamestnávateľa resp. ekvivalentným dokumentom.

Uvedenú Žiadosť spolu s jej povinnými prílohami uchádzač/ka pošle e-mailom na adresu:

alebo doručí na nasledujúcu korešpondenčnú adresu:

Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR
Nevädzova 5
814 55 Bratislava

s označením „Výberové konanie asistent/ka HFM/PM“.