Obchodný zástupca (zameranie na koncových spotrebiteľov)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Akvizícia obchodných partnerov v oblasti likvidácie odpadu a to v rámci Slovenska aj zahraničia
  • Starostlivosť o existujúcich obchodných partnerov
  • Vedenie obchodných rokovaní
  • Vyhotovenie obchodných dokumentov, cenových kalkulácií
Benefity a ďalšie výhody:
  • Základná mzda od 900€ brutto/mesiac, mzda sa však bude po skúšobnej dobe zvyšovať (priemerná mzda 1300€ btt)
  • Osobné hodnotenie do 180€/mesiac
  • Výkonnostná odmena vyplácaná kvartálne do 40%
  • Možnosť služobného automobilu aj na súkromné účely
  • Teambuildingy, ovocné dni, vzdelávanie a ďalšie nefinančné benefity
  • Možnosť kariérneho rastu
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Anglický alebo Nemecký jakyzk na komunikatívnej úrovni nevyhnutnou podmienkou
  • SŠ / VŠ vzdelanie chemického smeru výhodou
  • Skúsenosti z oblasti životného prostredia výhodou
  • Komunikačné zručnosti
  • Dravosť, samostatnosť
  • Ochota cestovať aj do zahraničia