Murár - obkladač do nášho tímu

11.11.2019 RENOVUM spol. s r.o.

Miesto práce: Slovenská republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Maliar, natierač, Murár, obkladač, Sadrokartonista
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 1600 EUR
Ohodnotenie je nastavené na základe pevného sadzobníka jednotlivých úkonov a prác.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Murárske prace, obkladačské práce, pokladanie dlažby, osádzanie sanity, montáž sádrokartónu.

Iné výhody:

Zázemie rodinnej firmy, príspevok na dopravu, príspevok na pracovný odev, možnosť nákupu nástrojov a materiálu za zvýhodnené ceny, ubytovanie zdarma, možnosť rekreácie na chate v Nízkych tatrách za režijné ceny.

Informácie pre uchádzača:

Osobný pohovor nutný, prezentácia pracovných zručností

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B, B1