Balič/ manipulant s nástupom ihneď, bez pohovorov a testov! Práca na 1 zmenu!

11.12.2019 Manuvia a.s.

Miesto práce: Banskobystrický kraj, Košický kraj, Prešovský kraj; okres Prešov, okres Sabinov
Typ pracovnej ponuky: Balič, Kontrolór, Operátor strojov a zariadení, Pomocný pracovník, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 550 - 800 EUR
Vaša základná mzda bude 550€ v hrubom + príplatky za dochádzku 50€ a výkonnostný bonus 50€. Získate tiež aj 13. a 14. plat!
Na tejto pozícii si operátori bežne zarobia 650€ v čistom, aj vy budete určite spokojní.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ide o manuálnu prácu v stoji. Budete vyrábať elektroniku, a teda zväčša skrutkovať a baliť hotové výrobky do krabíc. Pracuje sa na 8-hodinové zmeny a začať môžete aj bez praxe.
Výkon práce : Galanta

Iné výhody:

V práci získate bonusy za výkon aj dochádzku, spolu až 100€. Zamestnávateľ vám tiež poskytuje stravné lístky v sume 3,60€.
Bezplatná doprava alebo bezplatné ubytovanie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno