Vodič, údržbár

28.09.2019 Centrum pre deti a rodiny Komárno

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Komárno
Komárno
Mieru 3
94501

Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Služby; Údržbár, Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 530 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
530,50 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
13. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaDoprava

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Uchádzač o zaradenie do výberového konania predloží
a) žiadosť o zaradenie do výberu s uvedením čísla výberu 21/2019,
b) kópiu vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní podľa osobitného predpisu,
c) profesijný štruktúrovaný životopis,
d) čestné prehlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvedených v písmenách b) až c),
e) čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti
f) písomný súhlas dotknutej osoby so spracovaním svojich osobných údajov pre účely výberového konania v súlade s ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
g) záujemca o zamestnanie predloží podľa § 58 zákona č. 305/2005 Z. z. o sociálnoprávnej ochrane detí a o sociálnej kuratele a o zmene a doplnení niektorých zákonov psychologický posudok vypracovaný na základe psychologického vyšetrenia nie starším ako jeden rok;
v prípade nepredloženia centrum určí spôsob zabezpečenia psychologického vyšetrenia.

Termín podania žiadosti o zaradenie do výberového konania spolu so všetkými požadovanými dokladmi je do 30.09.2019. V určenom termíne ich zasielajte na adresu centra alebo e-mailom, ktoré sú uvedené v texte inzerátu. V prípade absencie niektorého z vyššie uvedených dokladov alebo v prípade nekompletných dokladov (bez originál podpisov) nebude uchádzač pozvaný na výberové konanie. Rozhodujúci je dátum podania na poštovej pečiatke. Po tomto termíne budú Vaše žiadosti posúdené a uchádzači spĺňajúci podmienky budú pozvaní na výberové konanie.

Náplň (druh) práce
Vedenie a bežná údržba cestných motorových vozidiel.
Komplexné upratovanie pracovísk v zariadení.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca

Cudzie jazyky:
  • maďarský - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Doplňujúce požiadavky:
- občianska bezúhonnosť,
- psychická spôsobilosť v zmysle § 58 zákona č. 305/2005 Z. z., o sociálnoprávnej ochrane detí a o sociálnej kuratele a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť