Ambulantná sestra - ortopedická ambulancia

02.09.2019 Svet zdravia Nemocnica Topoľčany, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Topoľčany
Topoľčany
Pavlovova 17
95520

Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): 849 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Podpora zvyšovania, prehlbovania alebo rozširovania kvalifikácie zamestnanca prostredníctvom interných a externých vzdelávacích aktivít.
Osobnostné a odborné školenia, rozvoj tzv. soft skills zamestnancov v oblasti komunikácie s pacientom a príbuznými.

Spolupráca s uznávanými odborníkmi.
Atraktívne pracovné prostredie.
Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov
Spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy na pracovisku
Rôzne druhy nepeňažných benefitov a tímbildingových aktivít

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
849 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
16. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Zdravotníctvo

Náplň (druh) práce
Sestra na ortopedickej ambulancii poskytuje komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť v jednozmennej prevádzke s dôrazom na maximálnu kvalitu a efektívnosť.
Pracuje podľa ošetrovateľských štandardov, chorých ošetruje v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami.
Samostatne realizuje výkony zodpovedajúce jej kvalifikácii, realizuje činnosti ošetrovateľského plánu.
Dokumentáciu o pacientovi vedie v súlade s odborným usmernením MZ SR.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore všeobecná sestra