Jednoduchá brigáda v Bratislave- dokladanie tovaru. Vyplácame týždenne!

14.10.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Miesto práce: Bratislava- Koliba, Dúbravka, Zlaté piesky, Petržalka, Ružinov
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Dokladač tovaru, merchandiser
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,6 EUR/hod.
3,60€/hod + príplatok za sobotu, nedeľu, za prácu v noci
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- dokladanie tovaru podľa pokynov nadriadeného v obchodnom reťazci
- maniulácia s tovarom

Zmeny?
- sú 8- 10 hodinové
- NOČNE, RANNÉ, POOBEDNÉ

Máte záujem?
Reagujte na pracovnú ponuku prostredníctvom zaslania Vášho životopisu alebo ma kontaktujte na mailovej adrese: email

Iné výhody:

- možnosť privyrobenia si popri zamestnaní alebo popri štúdiu
- práca na stabilnom pracovisku
- práca aj cez víkendy
- konzultantka, ktorá sa o Vás postará počas celého pracového procesu
- rovnaká mzda pre mužov a ženy
- možnosť dlhodobej spolupráce
- týždenné vyplácanie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- občiansky preukaz
- preukaz poistenca
- číslo bankového účtu, kde ti vyplatíme mzdu
- platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami - nie starší ako 2 roky od dátumu vystavenia (ak ho nemáš pomôžeme ti s vybavením)
- ak si študent, tak potvrdenie o návšteve školy