FULLSTACK DEVELOPER (OOP+JavaScript) pre AI medicínske projekty (Ref. č.: 1-10-33408/PF)

20.10.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Žilina
okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software, Informatika - správa systémov, Služby
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 EUR
2000 - 3500 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do nemeckej spoločnosti, ktorá je lídrom v digitalizácii medicínskej oblasti, hľadáme skúseného programátora, ktorý má záujem o vedenie menšieho tímu, a vývoj v React-e.

Náplň práce:

- vývoj softvéru v rámci anonymizácie dát pre medicínskua AI oblasť
- vývoj s jedným z OOP jazykov + React na frontende
- vedenie vývojového tímu
- využivanie scrum metodiky
- kooperácia na globálnej úrovni
- implementácia, návrh, inovácie

Iné výhody:

- práca v medzinárodnom a technologicky modernom prostredí
- 7-9 dni plateného voľna navyše k dovolenke
- 3 Sick days
- doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR (20 dní/ ročne )
- zvýšený príspevok na stravné lístky
- 110 EUR príspevok na regeneráciu pracovnej sily v rôznych zariadeniach: (wellness, fitness, tenis, squash, masáže, plavárne, kúpele)
- 95 EUR ročný príspevok na kultúru
- komplexné preventívne prehliadky

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Kandidát by mal mať:
- aspoň 3-ročné skúsenosti s OOP (Java/C#/Python/PHP)
- skúsenosť s JavaScript programovaním
- komunikatívnu znalosť anglického jazyka