JUNIOR PROGRAMÁTOR (Java+JavaScript) - aj pre absolventov (Ref. č.: 1-10-33425/PF)

13.10.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software, Ľudské zdroje a personalistika, Telekomunikácie
Ponúkaný plat (základná mzda): 1700 EUR
1700 - 1900 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do medzinárodnej Telco spoločnosti hľadáme Junior programátora, ktorý bude vyvíjať primárne v Jave na novom projekte-aplikácii pre interného zákazníka, s možnosťou pracovať aj na frontende.
Ak máš ambíciu rýchlo kariérne rásť a máš iniciatívny a proaktívny prístup, toto je práca práve pre teba.

Náplň práce:

- vývoj v Jave, po čase prípadný vývoj aj v Javascripte
- práca na novej kritickej aplikácii v malom tíme
- možnosť priniesť nové návrhy a iniciatívu (rozbiehajúci sa projekt)
- využívanie scrum metodiky
- komunikácia v anglickom jazyku s členmi tímu v Amerike

Iné výhody:

- ročné finančné bonusy+ bonusy v rámci životných udalostí
- flexibilný pracovný čas+ práca z domu
- príspevok do penzijného plánu + plné preplácanie PN
- súkromný zdravotný program + športový a kultúrny balíček benefitov
- parkovanie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Kandidát by mal mať:
- skúsenosť s Java programovaním (pracovná/part-time znalosť výhodou)
- komunikatívnu znalosť anglického jazyka