Telefonický operátor/ka

10.10.2019 BEL-TEX, s.r.o.
Miesto práce: Nitriansky kraj; okres Nové Zámky; Nové Zámky
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Telemarketingový pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3 EUR/hod.
6-hodinový pracovný úväzok, základná mzda + odmeny, priemerná čistá mzda garantovaná po zaškolení od 430,- EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

1. Telefonické kontaktovanie zákazníkov, dojednávanie obchodných stretnutí pre obchodných zástupcov spoločnosti.
2. Telemarketing

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno

Komunikačná zručnosť, príjemné vystupovanie, pracovné nasadenie. Prax v call-centre výhodou.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Obchodná spoločnosť.

Oblasť pôsobenia:

Nákladná cestná doprava

Adresa:

BEL-TEX, s.r.o.
Družstevná 25
Blatné
Slovenská republika
www,beltex.sk

Kontaktné údaje:

Anna Blahovičová
Družstevná 25, Blatné, 900 82, Slovenská republika
Tel: 0911393456