Zamestnaj sa u nás a získaš ubytovanie zdarma!

12.10.2019 Manuvia a.s.
Miesto práce: Voderady
Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 735 - 950 EUR
735 € / mesiac + bonusy a príplatky

Mesačne si naši zamestnanci zarobia 900 - 950 €.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ak si hľadáš seriózne zamestnanie, tak sa pridaj k našej spoločnosti. Ponúkame Ti pracovnú pozíciu operátora výroby, v automobilovom priemysle, u jedného z najväčších svetových dodávateľov sedacích systémov.

Čo bude Tvojou náplňou práce?

výroba a kompletizácia autosedačiek
naťahovanie poťahov na autosedačky
zakladanie jednotlivých komponentov
kontrola vyrobených dielov
práca v stoji

Iné výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity

ubytovanie zabezpečené ZDARMA
doprava z ubytovne do zamestnania ZDARMA
zvozové autobusy pre lokálnych zamestnancov
stravné lístky
týždenné zálohy 30€
dochádzkový a výkonnostný bonus
stabilná práca
Spoločnosť, pre

Obsadzujeme aj pozíciu Vodič VZV - platný preukaz VZV typ C + W1 a skúsenost

V prípade záujmu, nás kontaktujte v čase od 8.00 - 15. 30, na t.č. 0918918155, email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Obsadzujeme aj pozíciu Vodič VZV - platný preukaz VZV typ C + w1 a skúsenosti

Osobnostné predpoklady a zručnosti

fyzická zdatnosť
dobrý zdravotný stav
práca vhodná pre mužov

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

Manuvia a.s.
Plynárenská 7/A
Bratislava
Slovenská republika
www.manuvia.sk

Kontaktné údaje:

Zita Havrilová
Mlynská 27, Košice, 040 01, Slovenská republika
Tel: 0918918155