Koordinátorka detského sveta (recepčná/barmanka/animátorka)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Tesco Galéria Trnava
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    480 EUR
    Celková mesačná odmena od brutto 624 EUR a viac (základná mzda + osobné hodnotenie + výkonnostné mzdové bonusy), samozrejmosťou sú tiež zákonné víkendové príplatky
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Detský svet HoplaLand prijme kolegyňu na zabehnutú prevádzku v Tesco Galérii Trnava na pozíciu Koordinátorka detského sveta

Práca na hlavný pracovný pomer, plný úväzok
Kumulovaná pracovná pozícia - recepčná/barmanka/animátorka/koordinátorka prevádzky

Náplň práce: samostatná obsluha recepcie detského zábavného sveta, poskytovanie informáciíí zákazníkom, výber vstupného, práca s registračnou pokladňou, obsluha príručného baru a kaviarne,
- uprednostníme uchádzačov so skúsenosťami s obsluhou. Podmienkou je potravinárske vzdelanie resp. hygienické minimum, je možné doplniť si aj po nástupe na pozíciu,
- podmienkou je veľmi pozitívny vzťah k deťom, dokázať s nimi so záujmom komunikovať a v prípade potreby neúnavne organizovať detský program a zábavu,
- zodpovednosť za denný chod, čistotu prevádzky, organizovanie práce brigádnikov.

Každý nový zamestnanec HoplaLandu povinne absolvuje animátorský tréning, na ktorom získa všetky potrebné animátorské zručnosti

Benefity a ďalšie výhody:

Príjemné pracovné prostredie
Otváracia doba od 10.00 do 20.00 hod.práca na dlhý/krátky týždeň
Nefajčiarska, nealkoholická prevádzka

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu o prácu pošlite svoju žiadosť na adresu trnava @ hoplaland.eu

Všeobecne požadované znalosti:

KOORDINÁTORKA DETSKÉHO SVETAje zodpovedná, komunikatívna, samostatná, zručná

OD VŠETKÝCH ZAMESTNANCOV
vyžadujeme nadštandardne pozitívny vzťah k deťom
flexibilitu, spoľahlivú dochádzku
vynikajúci zdravotný stav
nefajčiar

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno