Rozhlas a televízia Slovenska hľadá Vodiča skupiny C

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Mýtna 1 , Bratislava
    Slovenský Rozhlas
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    860 - 860 EUR
    od 860€ brutto (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie) + variabilná zložka mzdy
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Baví Vás šoférovanie, no máte už dosť fyzicky náročnej a stresujúcej práce? Ste komunikatívna a zodpovedná osoba? Chcete pracovať v príjemnom prostredí a pokojnejšej atmosfére? Do nášho tímu autodopravy RTVS hľadáme skúseného vodiča.
NÁPLŇ PRÁCE:
• Vedie motorové vozidlá skupiny C (osvedčenie skupiny E výhodou), pristavuje prenosovú techniku
• Zabezpečuje ošetrovanie vozidiel, stará sa o čistotu karosérie a interiéru vozidiel
• Vykonáva kontrolu technického stavu
• Zúčastňuje sa pri nakladaní / vykladaní podľa potrieb RTVS výroby a vysielania
• Spracováva záznamy o prevádzke vozidla
• Nerovnomerne rozvrhnutá pracovná doba podľa potrieb RTVS výroby a vysielania

Benefity a ďalšie výhody:

Parkovacie miesta v areáloch RTVS
Športovo – relaxačné zariadenie v Liptovskom Jáne
Multisport karta
Masáže pre zamestnancov
Letný denný detský tábor
Celofiremné akcie, teambuildingy
Jazykové a profesné vzdelávanie
Intenzívna spolupráca s EBU
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Príspevok pri narodení dieťaťa
Zamestnanecké kluby

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu o voľnú pracovnú pozíciu, nám, prosím, zašlite spolu s Vašim životopisom i motivačný list. Náš výberový proces pozostáva z viacerých krokov - výberových kôl. Na základe selekcie životopisov, resp. telefonickej predselekcie, budú pozvaní na osobné stretnutie iba vybraní kandidáti.

Všeobecne požadované znalosti:

Vodičské oprávnenie: skupina C – podmienkou (osvedčenie skupiny E výhodou)

Odborné znalosti:
- platné psychotesty
- platné preskúšanie v autoškole ako vodič z povolania pre osvedčenie skupiny C (skupiny E výhodou)

Osobnostné predpoklady:
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- trpezlivosť
- slušná komunikácia a príjemné vystupovanie
- bezúhonnosť
- ochota pracovať aj cez víkendy a sviatky (nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas) podľa potrieb výroby a vysielania RTVS

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B, C, B1, BE, C1, C1E, CE