Operátor/ka skladu/expedície

26.08.2019 Kongsberg Automotive, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Vráble
Hlavná 48
95201

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Špedícia, doprava a logistika; Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): 630 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

• dochádzkový bonus do výšky 100 Eur
• príplatok za produktivitu do výšky 50 Eur
• všetky príplatky podľa zákona (za nočnú prácu, za prácu v sobotu a v nedeľu, za prácu cez sviatok)
• bezplatné školenia
Sociálny program pre zamestnancov:
• permanentky na hokejové zápasy HK Nitra,
• permanentky do divadla DAB Nitra,
• príspevok na masáže,
• príspevok na okuliare
• príspevok na mlieko
• príspevok na detský tábor
• príspevok na wellness pobyt
• príspevok zamestnávateľa na DDP /3. pilier/
• príspevok pri životnom jubileu, pri sobáši, pri narodení dieťaťa
• príspevok za Janského plaketu a iné.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
630 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
13. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaStrojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
• Manipulácia s materiálom v rámci expedičného skladu hotových výrobkov – zaskladňovanie hotových výrobkov do dočasného skladu.
• Príprava materiálu na expedovanie podľa požiadaviek zákazníka v SAP, označovanie tovaru určeného na export samolepiacou kartou podľa špecifikácie zákazníka.
• Zabezpečovanie presnosti evidencie zaskladneného materiálu a aktívna účasť na odstraňovaní zistených nedostatkov.
• Vykonávanie nakládky transportov.
• Pripravovanie vratných obalov a šrotového materiálu na expedíciu.
• Skartovanie použitých kartónových obalov.
• Odvoz nevratných a poškodených drevených obalov na vyhradené miesto.
• Zabezpečenie dodržiavania zavedeného systému uskladňovania a výdaja hotových výrobkov, dodržiavanie noriem FIFO, TPS, ISO.
• Udržiavanie poriadku v expedičnom sklade a v ďalších zverených priestoroch.
• Obsluha VZV, uskutočňovanie pravidelnej údržby a čistenie manipulačnej techniky.
• Pomoc pri ostatných činnostiach v sklade, prípadne v manipulačných priestoroch.
• Vykonávanie inventúry.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Certifikáty

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Nevyhnutný je platný preukaz VZV.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Kongsberg Automotive, s.r.o.
Hlavná 48
95201 Vráble
Slovensko