Ak si nemýslíš, že práca s Excelom je nuda. Hľadáme práve Teba.

11.10.2019 SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Asistent
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400
od 1400 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ak sa rád hráš s Excelom a chcel/a by si efektívne využiť voľný čas? Chop sa príležitosti a buď súčasťou skvelého tímu. Hľadáme niekoho, kto sa nebojí riešiť problémy a vie si poradiť v každej situácii.

Náš špecialista bude mať za úlohu:

* sledovať, riešiť problémy a požiadavky v produktovom informačnom systéme
* interakcia s tímom IT
* zaškoliť zainteresované strany s prácou v systéme
* dávať podnety na zlepšenie systému

Iné výhody:

* priestor pre sebarealizáciu a rozvoj
* zázemie stabilnej spoločnosti
* ziskanie množstva nových skúsenosti

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – vysoká škola
Vhodné pre absolventov: Nie

* Samostatnosť
* Zmysel pre detail
* Práca s MS Excel na pokročilej úrovni
* Aktívna znalosť anglického jazyka (min. B2)
* Analytické myslenie
* Schopnosť zamerať sa na dosiahnutie výsledku a riešenie problému
* Vhodné pre študenta vysokej školy ekonomického alebo matematického zamerania