Pracuj ako skladnik a zarob si aj 980 €.

16.10.2019 SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Špedícia, doprava a logistika; Robotník, Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 850
od 850 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* príjem a evidencia zásielok
* sortácia a sken zásielok
* nakladanie a vykladanie kuriérskych vozidiel a kamiónov
* práca s internými aplikáciami spoločnosti
* možnosť pracovať aj na skrátený úväzok

Iné výhody:

* výkonnostný bonus do výšky 80 € vyplácaný každý mesiac
* po skúšobnej dobe štvrťročný bonus až do výšky 405 €
* po skúšobnej dobe mesačné odmeny vo výške 50 €
* stravenky plne hradené zamestnávateľom v hodnote 3,85 €
* darčekové poukážky v hodnote 30 € každé tri mesiace
* príspevok na dopravu vo výške 20 € vyplácaný štvrťročne
* príspevky pri rôznych životných udalostiach
* príspevok za vernosť

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

* ochota a chuť pracovať na zmeny
* samostatnosť, zodpovednosť, pozitívny prístup k práci
* pracuje sa v dvojzmennej prevádzke od PO do PIA (06,00 - 14,30 a 14,00 do 22,30) - týždeň ranná, 2 týždne poobedná zmena
* čistý výpis z registra trestov podmienkou
* preukaz na VZV výhodou, nie však podmienkou