Skladník/čka bez praxe s VZV - Bratislava

20.10.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Špedícia, doprava a logistika; Pomocný pracovník, Robotník, Skladník, Vodič osobného vozidla, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
850 - 1100 €/mesiac
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme pracovníkov do skladu/rozvoz tovaru v Bratislave na jednozmennú prevádzku.

- výdaj a príjem tovaru v sklade
- vedenie evidencie skladových zásob
- vedenie sprievodnej dokumentácie k objednávkam
- rozvoz tovaru

Váš priemerný zárobok je 1100 € za mesiac
Mzda v hrubom: 850€ + osobné ohodnotenie do výšky 250€

Iné výhody:

- vhodné pre mužov aj ženy (po dohode možnosť prechodu na čiastočný úväzok)
- zaučíme Vás na prácu s VZV
- jednozmenná prevádzka
- stravné lístky (stravovacia karta)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- prax vo vedení úžitkového automobilu do 3,5 t (min. 2 roky)
- prax a osvedčenie na VZV nie je podmienkou ale výhodou