Asistent predaja - predaj doplnkového tovaru, kávy, zákuskov (nástup do interného stavu spoločnosti)

14.10.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo, Obchod; Pokladník, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 780 EUR
920€ (780€ základná mzda+variabilné bonusy do výšky 140€)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovných pracovníkov do predajného tímu v Bratislave s nástupom do interného stavu nášho klienta.

Čo robí predajca na predajni?
- komunikuje so zákazníkmi
- pracuje s pokladňou
- pohybuje sa predajni, aktívne oslovuje zákazníkov a pomáha im pri výbere produktov
- obsluhuje kávový bar vrátane prípravy kávy, servírovania zákuskov a predáva doplnkový tovar
- prijíma a vybaľuje tovar, upratuje (podieľa sa na práci v zázemí predajne
- spolupracuje s kolegami

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- zdravotný preukaz a hygienické minimum výhodou
- SŠ vzdelanie potravinársky smer výhodou
- prax (aspoň 1 rok) v oblasti predaja a gastronómie
- príjemné vystupovanie
- dobré komunikačné schopnosti