Asistent - predajca nábytku

24.08.2019 Proagent, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
okres Nitra
Nitra
Novozámocká 87/160
94905

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Obchod; Asistent, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- nástupné školenie predajných zručností a následné vzdelávanie v nových trendoch nábytku a bytového dizajnu
- po zapracovaní prechod na provízny systém odmeňovania, ktorý nie je limitovaný hornou hranicou
- atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru
- firemné auto k dispozícii na denné užívanie a dochádzanie do práce
- technické a pracovné vybavenie na individuálnej úrovni a podľa dohody

Informácie pre uchádzačov:
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Ospravedlňujeme sa, ale odpovede budeme zasielať iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
600 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
13. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
13. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
Hľadáme nového kolegu do nášho tímu, ktorý:
- vie vystupovať ako predajca, dokáže oslovovať a zaujať návštevníka predajne alebo výstavného stánku
- má záujem sa učiť aj nové veci a rásť
- je precízny, samostatný a aj slušný človek
- nemá problém nepravidelne manipulovať s bremenom najmä pri doskladňovaní, zariaďovaní expozícií alebo pri priamej distribúcii tovaru u zákazníka.
- má záujem vykonávať drobné opravy a ošetrovať nábytok.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventamladistvého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:00
do 17:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
mladistvého

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Internet - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Znalosti o dreve a úpravách dreva výhodou
Práva s PC na úrovni obstarávania eshopu výhodou

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • iniciatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Proagent, s.r.o.
Topoľčianska 9/15
94901 Nitra
Slovensko
Tel: +421949582783