Neváhaj a poď si zarobiť do Česka. Ubytovanie, doprava a strava zabezpečená.

10.10.2019 SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.

Miesto práce: Banskobystrický kraj, Košický kraj, Prešovský kraj, Žilinský kraj; okres Banská Bystrica, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Košice, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Michalovce, okres Poprad, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Robotník, Skladník, Vedúci technického oddelenia
Ponúkaný plat (základná mzda): 1
750 -890 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovných pickerov a packerov, ktorý si chcú zarobiť a nemajú problém vycestovať za prácou do Česka. Ubytovanie, strava zdarma a k tomu si vieš zarobiť aj viac ako 850 € netto. Stačí sa len zavolať a my všetko zorganizujeme.

Náplň práce:
* príjem a evidencia objednávok
* uskladňovanie, vychystávanie, manipulácia, balenie a expedícia tovaru
* vychystávanie nadštandardných, expresných objednávok evidencia v systéme (práca s PC,skenerom)
* udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

Iné výhody:

* plat 16 000 CZK + relokačný bonus + prémie a príplatky
* práca na dve zmeny
* ubytovanie a strava zdarma
* čisté prostredie
* možnosť karierneho rastu

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

* zodpovednosť
* zdravotná spôsobilosť
* samostatnosť