Neváhaj a poď si zarobiť do Česka. Ubytovanie, doprava a strava zabezpečená.

04.07.2020 SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.

Miesto práce: Banskobystrický kraj, Košický kraj, Prešovský kraj, Žilinský kraj; Banská Bystrica, Bardejov, Humenné, okres Kežmarok, Košice, okres Levoča, Medzilaborce, okres Michalovce, okres Poprad, okres Rožňava, Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Robotník, Skladník, Vedúci technického oddelenia
Ponúkaný plat (základná mzda): 1
750 -890 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovných pickerov a packerov, ktorý si chcú zarobiť a nemajú problém vycestovať za prácou do Česka. Ubytovanie, strava zdarma a k tomu si vieš zarobiť aj viac ako 850 € netto. Stačí sa len zavolať a my všetko zorganizujeme.

Náplň práce:
* príjem a evidencia objednávok
* uskladňovanie, vychystávanie, manipulácia, balenie a expedícia tovaru
* vychystávanie nadštandardných, expresných objednávok evidencia v systéme (práca s PC,skenerom)
* udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

Iné výhody:

* plat 16 000 CZK + relokačný bonus + prémie a príplatky
* práca na dve zmeny
* ubytovanie a strava zdarma
* čisté prostredie
* možnosť karierneho rastu

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

* zodpovednosť
* zdravotná spôsobilosť
* samostatnosť