Business Development Manager (Ref. č.: PR/021820)

11.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovenská republika; okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Obchod, Vrcholový manažment; Account manager, Key account manager, Obchodný manažér, Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): od 2000 € brutto výsledná mzda sa bude odvíjať od skúseností uchádzača
Termín nástupu do práce: Dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Rozvoj novej divízie obalových riešení
* Business development a aktívne vyhľadávanie klientov
* Prezentovanie spoločnosti
* Implementácia nových produktov na trh
* Príprava obchodných podmienok a riešenie obchodný prípadov
* Prieskum trhu a monitorovanie konkurencie

Iné výhody:

* Profesijný rozvoj - zúčastňovanie sa odborných školení
* Služobný automobil
* Notebook a mobilný telefón
* Zaujímavé zamestnanecké výhody

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

* Pôsobenie v segmente obalových materiálov je podmienka
* Skúsenosti s business developmentom minimálne 3 roky
* Komunikatívna znalosť anglického jazyka
* Vynikajúce prezentačné a komunikačné zručnosti
* Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
* Cieľavedomosť, dynamickosť, flexibilita a samostatnosť