Prijmeme IHNEĎ mužov do LOGISTIKY v BRATISLAVE / UBYTOVANIE ZADARMO! Priemerná mzda 1100€ brutto

19.10.2019 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Bratislava - Devínska Nová Ves
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 885 - 1100 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

VODIČ CXT - vláčik: 885,-€ základná mzda brutto + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z prim. mzdy, príplatok - noc 1,1956€/ hod., Príplatok za prácu v sobotu 1,4945€/ hod., príplatok za prácu v nedeľu 2,989€/ hod.+ bonus 50€ dochádzka)

- skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle, zásobovanie výrobnej linky

video k pracovnej pozícii:

Iné výhody:

vyškolíme Vás na obsadzovanú pozíciu v našom Tréningovom stredisku

Informácie pre uchádzača:

Vodičské oprávnenie sk. B - PODMIENKA!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Miroslava Valentíny, PhD.
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 0908 961 969