Obchodno-servisný manažér

23.10.2019 ELMAX ŽILINA, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Žilina
Žilina
Dlhá 85
01009

Typ pracovnej ponuky: Obchod; Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 728 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
728 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
12. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
12. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)ElektrotechnikaObchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
- evidencia a aktualizácia údajov v databáze servisovaných výrobkov
- aktívne oslovovanie zákazníkov pre realizáciu servisov
- príprava, evidencia a zasielanie cenových ponúk, komunikácia so zákazníkom
- evidencia zákazníckych objednávok, dohľad nad priebehom zákazky a nad plnením termínov
- objednávanie, zabezpečenie a príprava materiálu pre servisné úkony, prípadne na iné zákazky, komunikácia s dodávateľmi
- plánovanie a organizácia servisných výjazdov a závozov nových výrobkov
- servisné výjazdy ku zákazníkom (v rámci SR, výnimočne v ČR)
- servisné úkony a opravy u nás v spoločnosti (po dovezení výrobku ku nám do spoločnosti)
- dovoz, montáž, sprevádzkovanie a odovzdanie nových zariadení, prípadne náhradných dielov zákazníkom
- vykonávanie potrebných meraní na zariadeniach
- administratívne úkony spojené so servisnou alebo obchodnou činnosťou (aktualizácia údajov v systéme, vypracovanie a odovzdanie potrebných dokumentov, vypracovanie podkladov pre fakturáciu, pravidelný reporting)
- riešenie a evidencia prípadných reklamácií
- odborné a technické poradenstvo v súvislosti s našimi produktami, servisná podpora
- pomoc pri návrhu a príprave riešení jednotlivých projektov, úzka komunikácia s technickým úsekom
- starostlivosť o aktuálnych zákazníkov, rozvíjanie existujúcich obchodných vzťahov, vyhľadávanie nových zákazníkov a obchodných príležitostí

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore elektrotechnika

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft PowerPoint - vysoká

Ďalšie požiadavky:

- orientácia v oblasti elektrotechniky podmienkou
- odborná spôsobilosť v elektrotechnike (paragraf 22) výhodou
- znalosť Vision32 výhodou
- MozillaThunderbird (alebo iný poštový klient)-pokročilá úroveň
- nemecký jazyk výhodou
- vodičský preukaz sk. B, aktívny vodič podmienkou
- čítanie technickej dokumentácie výhodou
- technické a logické myslenie
- komunikatívnosť, príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, pohotovosť a schopnosť operatívne riešiť problémy
- ochota plniť zverené úlohy včas a zodpovedne
- ochota na sebe pracovať a zlepšovať sa
- proaktívny prístup k práci, ochota prispievať svojimi nápadmi na zlepšenie

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • cieľavedomosť
  • komunikatívnosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • predstavivosť
  • technický talent
  • spoľahlivosť