Projektant ASRTP

23.08.2019 HRman, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Nitra
94901

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Iné výrobné odvetvia, Reality a stavebníctvo, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Projektant
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

• Mzda: 1100 – 1500 EUR/ mesačne
• Extra finančná odmena na základe ohodnotenie pracovného výkonu
• Flexibilná pracovná doba
• Pre skúseného projektanta možnosť pracovať z domu
• Podpora osobného rastu (odborné školenia, jazykové kurzy)
• Služobné auto

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1100 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
10. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
10. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

ElektrotechnikaEnergetika, plyn a elektrina

Náplň (druh) práce
• Tvorba rôznych stupňov projektovej dokumentácie pre priemyselné aplikácie, NN rozvádzače ASTRP
• Príprava konštrukčnej dokumentácie rozvádzačov PLC, SCADA systémov
• Vypracovanie podkladov k výkazu, výmer
• Práca s programom AutoCAD, EPLAN Electric
• Navrhovanie meracích slučiek aj do prostredia s nebezpečím výbuchu
• Komunikácia so zákazníkmi (obhliadky) a s internými pracovníkmi vo výrobe
• Potrebné merania, výpočty na konštrukčné účely

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • technická gramotnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • maďarský - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • AutoCAD - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

• Precíznosť, logické myslenie
• Samostatnosť pri riešení technického problému
• Prax a skúsenosti v oblasti výroby rozvádzačov NN
• Znalosti z technickej normalizácie
• Znalosti o elektrotechnických prístrojoch: meranie impedancia poruchovej slučky, meranie odporu uzemnenia uzemňovača, meranie izolačného stavu
• Odborná spôsobilosť na projektovanie vyhradených technických zariadení (elektrických do 1000V) pre triedy objektov A aj B (EZ-P-E2-A,B)
• Osvedčenie podľa: Vyhl. 508/2009 Z.z. § 22 Samostatný elektrotechnik
• Znalosť maďarského jazyka vítaná
• Zručnosť, technické myslenie, flexibilita, ochota učiť sa, lojalita, schopnosť pracovať v kolektíve, ochota prispôsobiť sa požiadavkám zamestnávateľa

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • technický talent
  • praktické myslenie
  • vnútorná stabilita

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

HRman, s.r.o.
Prešovská 41
94901 Nitra
Slovensko
Fax: 0376558886