Táto ponuka už nie je aktívna

KOŠICE - MANAŽÉR V PREVÁDZKE OD 1130€

McDonald's Slovakia spol. s r.o.12.09.2019

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Slovenská republika; Košice
Trainee

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- minimálne stredoškolské vzdelanie
- aspoň jeden svetový jazyk základy
- aktívna práca s PC (excel, word, outlook)
- skúsenosť s vedením ľudí
- časová flexibilita
- aktívny prístup k práci, komunikačné a organizačné schopnosti
- pozitívne myslenie a dobrá nálada

Ponúkaný plat

1130 EUR

Upresnenie platových podmienok

• Základná zložka mzdy je 935€
+ Príspevok na udržiavanie uniformy je 1,19€ za každú odpracovanú hodinu = 196€
+ Príplatok za nočné zmeny 1,30€ /odpracovaná hodina od 22.00
+ Príplatok za sobotu 1,49€/hod.
+ Príplatok za nedeľu 2,99€/hod.
+ Príplatok za nadčas 25% z priemernej hodinovej mzdy
+ Príplatok za sviatok 100% z priemernej hodinovej mzdy
+ Variabilná zložka podľa výkonu až do 100€
+ Bonus – v závislosti na pracovnom výkone

Iné výhody

- rýchly rast platu - info na pohovore
- osobné ohodnotenie
- strava zadarmo v hodnote 200€
- 55% zľava nad rámec stravy zadarmo
- Zamestnanecká karta s finančnými výhodami v našich reštauráciách a aj u iných externých partnerov na celom Slovensku
- Bezplatné poskytnutie uniformy
- Nápoje zadarmo
- Ovocie, sušienky, čaje zadarmo v dennej miestnosti pre zamestnancov
- Sabbatical – dodatková platená dovolenka v rozsahu 20 dní nad rámec zákona pri pracovnom jubileu
- Príspevok pri narodení dieťaťa 200€
- Príspevok pri uzavretí manželstva 100€
- Nadštandardné platené voľno pri narodení dieťaťa a pri uzatvorení manželstva
- Odmena za odporučenie uchádzača do zamestnania
- Finančná odmena pri pracovnom jubileu
- Výplata v stanovenom termíne na osobný účet

Druh pracovného pomeru

hlavný, trainee program

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Zaujala vás naša ponuka?

Napíšte nám a priložte svoj životopis v slovenskom jazyku

Možno zaujme vašich priateľov alebo známych!